top of page
  • 02-02

על הכוח הגלום בתוכנו ואיך דרך שינוי הרגלים והטמעתם בחיי, 

אני מסוגל לשנות את הערך והבטחון העצמי שלי,

לחיות חיים מיטיבים בתוך גוף ותודעה בריאים ומאוזנים

ולממש את מלוא הפוטנציאל הקיים בי! 

ירדן ברכה - הרצאות

הרצאות

הרצאות מרתקות ומעוררות השראה המעניקות כלים פרקטיים על איך גם אתם יכולים, החל ממחר, להכניס את עולם הנטורופתיה והתזונה האינטגרטיבית לתוך חיי היום יום שלכם!

ואיך באמצעות שינוי הרגלים והטמעתם בתוך חיי היומיום שלנו אנחנו יכולים לחזק את הערך והבטחון העצמי שלנו. ההרצאות מועברות בצורה אינטגרטיבית ושיתופית עם הקהל. מדובר בתוכן נגיש ומעניין הבא להניע לפעולה וליצור שינוי משמעותי בקרב קהל הצופים!

ירדן ברכה - הרצאות - הניצחון הקטן שלי
ירדן ברכה - הרצאות - הניצחון הקטן שלי

"הניצחון הקטן שלי" - הרצאת הדגל שלי

אחר שהתעלפתי מכאבים רגע לפני הצגת הבכורה שלי בתיאטרון הקאמרי, הבנתי שהכאבים מהם אני סובלת הם לא דבר שבשגרה. זה היה הרגע שבו החלטתי לצאת

למסע חקר בניסיון להבין מה הם כל אותם התופעות אשר פוגמות באיכות חיי".

על התמודדות עם מחלה כרונית וכיצד בעזרת שינוי הרגלים הן תודעתיים, והן באורחות החיים, הצליחה ירדן לרפא את עצמה ממחלה שלרפואה המערבית, אין אליה כל מענה. 

מסע של שעה בו נשבור לא מעט מיתוסים אשר להם האמנו במשך שנים רבות. 

נגלה שיש לנו את הכוחות והיכולת לרפא את עצמנו ולחיות חיים בריאים מאוזנים, מלאי חיות, בהירות מחשבתית ואנרגיה בלתי נגמרת.
נדבר על
יצירת הרגלים חדשים והטמעתם וכיצד הפעולה הזאת יכולה לחזק את הערך והבטחון העצמי שלנו, ובסופו של יום גם לייצר לנו חיי חופש שאינם תלויים בדבר. 

כאשר אני בריא אני חופשי כי אני לא תלוי בדבר, כאשר אני לא תלוי בדבר אני חופשי וזה עוזר לי להמשיך להישאר בריא.

ירדן ברכה - הרצאות - אין לי זמן לחיות בריא
ירדן ברכה - הרצאות - אין לי זמן לחיות בריא

"אין לי זמן לחיות בריא"

גם אני אמא, גם אני קרייריסטית וגם לי אין זמן מיותר. 
איך בתוך שגרת חיים עמוסה, אנחנו עדיין יכולים לדאוג לעצמנו ולמשפחה שלנו, ולהצליח לייצר אורח חיים מיטיב מבחינה תזונתית, תודעתית ורגשית?

נלמד כיצד לזהות אוטומציות ודפוסים של המוח, ונקבל כלים כיצד ללמד אותו דפוסים חדשים ומיטיבים יותר. נדבר על כיצד אנחנו יכולים לנהל את רמות הסטרס שבחיינו, את קשיי הקשב והריכוז שלנו, את השינה, האנרגיה והתשוקה שלנו! 

הרצאה מרתקת וחווייתית בה נקבל שלל כלים מעולמות המיינדפולנס, פוקוסינג ונשימות. 
אחרי ההרצאה הזאת הרבה דברים בחייכם הולכים להשתנות.

Anchor 1

ריטריטים וסדנאות

בסדנאות שלי אני יוצרת מרחבים המאפשרים לעבור חוויה מעמיקה, משמעותית וטרנספורמטיבית. מה הסיפור שאני מספר לעצמי? וכיצד אני יכול לשנות את נקודת המבט שלי ולהתחיל ליצור דיאלוג בריא ואותנטי יותר אל מול עצמי. 

מפגשים שבהם המשתתפים מקבלים כלים עוצמתיים אותם הם יכולים לשלב בשגרת חייהם וליצור לעצמם מציאות חיים מיטיבה יותר. דרך עבודה עם הגוף, המיינד, המחשבות והעולם הרגשי שלנו נלמד ליצור קשר ייחודי ומעמיק יותר אל מול הנשמה והגוף שלנו.

Go back to your Essence
ריטריט יומי לנשים
 

יום שכולו עוסק באיזון וחיבור לגוף ולהגשמה שלך, מה הגוף שלך מספר לך?


הרחם שלנו הוא מרכז היצירה הנשית - תפקידו להביא את היצירה הגדולה ביותר לעולם - תינוק. מבחינה הוליסטית כל פתולוגיה הקשורה למערכת המין הנשית יחד עם חוסר איזון הורמונלי מקושרת לתקיעות בביטוי שלנו את עצמנו החוצה, בעונג ובהגשמה שאנו חוות או לא חוות את עצמנו בחיים שלנו.

 
במסע שאנחנו הולכות לעבור ביחד נכנס פנימה קודם כל להקשיב, מה עולה שם? מה הגוף שלי מנסה לספר לי? ומה הדרך שבה אני מבטאת את עצמי דרך עבודה עם תדרי הקול שלנו.  
יום מלא בתכנים מרתקים מעולמות היוגה, נטורופתיה, פוקוסינג, צמחי מרפא, פרחי באך, סאונד הילינג ודמיון מודרך.

ירדן ברכה - ריטריט

המסע שלי מולי
סדנה תהליכית, עוצמתית ומעמיקה בת 6 מפגשים ייחודיים בת"א

 

איכשהו למדנו במהלך הדרך להשתיק כאבים בין אם פיזיים או רגשיים, לקחת כדור ולהמשיך במרוץ החיים. למדנו לחיות לצד חרדות, דיכאונות, ביקורת עצמית, סלידה גופנית וערך עצמי נמוך אבל, כאב הוא כמו תינוק שבוכה הבא לבקש מאיתנו התייחסות, אהבה, תשומת לב. אם נמשיך להשתיק אותו, כמו גם את התינוק, הוא לא באמת יפסיק לכאוב/לבכות, ניסיון ההשתקה עלול להחמיר את מצבו ולגרום בסופו של דבר למצוקה גדולה יותר. את לא חייבת לחיות ככה!

 

בסדנה "המסע שלי מולי" נלמד לחזק את הכוחות הפנימיים שלנו, נלמד להקשיב לגוף שלנו ולמה הוא מבקש מאיתנו, נלמד לזהות דפוסים ואמונות מגבילות שדבוקות בנו ומונעות מאתנו להגיע לאיכות החיים שאנו מאחלות לעצמנו, נלמד לשחרר את כל אלה וליצור מערכת יחסים בריאה ומאוזנת יותר ביני לבין עצמי וביני לבין הגוף שלי. 

עם כלים מעולמות המיינדפולנס, פוקוסינג, פסיכודרמה, נשימות, סאונד ותנועה. בואי להקשיב מה הגוף שלך מספר לך, יחד נעבור מסע משנה חיים.
מחכה לך ♥

ירדן ברכה - סדנה - המסע שלי מולי
ירדן ברכה - הרצאות, ריטריטים וסדנאות
bottom of page