top of page

תהליך ריפוי הוא אינו דבר ליניארי מדובר במסע יומיומי ומתמשך, לעיתים נחווה קשיים, האטות או אפילו נצעד כמה צעדים לאחור, זה הרגע לקחת נשימה עמוקה ולהזכיר לעצמנו שהכל בסדר, העיקר זה להמשיך לנוע  – זה התהליך. 

שיח
ירדן ברכה - טיפול אישי - שיח
ירדן ברכה - טיפול אישי - שיח

שיח

במרחב שבו נפגש אנחנו קודם כל משוחחות ולומדות להכיר ולראות ולהבין אותך ואת עולמך הפנימי. לשמוע את הסיפור שלך, ומדוע הגעת לטיפול?

מתוך הסיפור יחד אנחנו מנסות להבין מאיפה הכל התחיל? מה השורש? שם נמצאת התשובה והאפשרות לריפוי אמיתי. יחד נבין מה הם אותם חסמים שקיימים בחייך אשר מאותתים לך דרך כאב פיזי בגוף? אילו אמונות כאלה ואחרות קיימות בתוכך אשר מונעות מהגוף לעבור החלמה וריפוי אמיתי? אילו דפוסים ממשיכים להופיע בחייך ומונעים ממך להגיע למטרת העל שלך? 

יחד דרך שיח, דמיון מודרך, שחרור רגשי וכלים מעולמות המיינדפולנס, אכילה מודעת ונשימות אנחנו לומדות:
ירדן ברכה - טיפול אישי - שיח

להעמיק את מערכת היחסים שלנו אל מול הגוף שלי

ירדן ברכה - טיפול אישי - שיח

להכיר את הטריגרים שמפעילים אותי במהלך היום וגורמים לי להתנתק ולאבד אחיזה מעצמי ומהמטרה שלי

ירדן ברכה - טיפול אישי - שיח

לבסס מערכת יחסים בריאה ומיטיבה עם שלל הרגשות שלי

ירדן ברכה - טיפול אישי - שיח

לזהות דפוסים והרגלים שכבר לא משרתים אותי 

ירדן ברכה - טיפול אישי - שיח

לזהות מה הגוף מספר לי ומבקש ממני

ירדן ברכה - טיפול אישי - שיח

להטמיע הרגלים חדשים ומיטיבים

תזונה

עם אילו כלים אני עובדת?

ירדן ברכה - טיפול אישי - תזונה

תזונה

ההזנה הגופנית כמו גם ההזנה הרגשית והתודעתית שלנו משפיעה כמעט באופן שווה על הגוף האורגני שלנו. כאשר הגוף יוצא מאיזון הוא מספר לנו שכנראה משהו בדרך שבו אנו מזינות אותו – לא נכון עבורו. יחד אנו מנסות להבין מה הגוף מספר לך? ואיך אנחנו יכולות לתמוך בו גם מבחינה תזונתית על מנת שהוא יוכל להחלים.


בתום המפגש הראשון בינינו תקבלי תפריט המותאם אישית עבורך ובהתאם לכל אותם התסמינים והתלונות איתם את מגיעה. בתהליכי ירידה במשקל התפריט יהיה מותאם על פי הגדרת היעד שלנו הן מבחינת אחוזי השומן והן מבחינת המשקל אליהם אנו רוצות להגיע. חשוב לי להגיד שאני ממש לא מאמינה בדיאטות, וגם לא מאמינה בלספור קלוריות או לשקול את המזון שאותו אנחנו אוכלות.


בקליניקה אנחנו לומדות להיות בקשר ולזהות את מנגנוני הרעב והשובע האמיתיים שלנו. אנחנו מתחילות לזהות מה הוא סוג הרעב שאני מרגישה? האם מדובר ברעב פיזיולוגי אמיתי או רעב רגשי?


אם מדובר ברעב רגשי שמוביל אותי לאבד אחיזה ושולח אותי להתקפי אכילה לא מבוקרים, אלו המקומות עליהם אנו מתעכבות ומנסות ביחד להבין מה קורה שם מבחינה רגשית – מה היה הטריגר? איזה רגש מבקש חבוי ומודחק מבקש מקום?  


יחד אנו עובדות על לזהות את אותם הטריגרים, ומקבלות כלים מעולמות המיינדפולנס, אכילה מודעת, נשימה והיליניג שיעזרו לנו להתמודד עם כל אותם הרגעים העתידיים. 

ירדן ברכה - טיפול אישי - תזונה
צמחי מרפא ופטריות
ירדן ברכה - טיפול אישי - צמחי מרפא ופטריות
ירדן ברכה - טיפול אישי - צמחי מרפא ופטריות

צמחי מרפא ופטריות

אהבה גדולה מאוד ביני לבין עולם צמחי המרפא, אני לוקחת צמחים ופטריות מרפא קרוב ל 8 שנים כאשר בכל פעם אני משנה מעט הסינרגיה של הפורמולה.  
מדובר בכלי ריפוי עוצמתי ויעיל שאין כמותו! 


צמחי מרפא הוא שם כולל לצמחים ממינים בוטניים שנמצאו כבעלי ערך מרפא, דרך מחקרים מדעיים מודרניים ומתוך מסורות שימוש בעולם כולו. הצמחים משמשים לריפוי ולמניעה של מחלות ובעיות שונות בגוף האדם.


לצמח אחד בודד יש יכולת לעבוד על שלל מערכות הגוף בצורה הוליסטית, אם זה מערכת העיכול, העצבים, והמערכת ההורמונלית בו זמנית. לצמחים יש מענה לכל סימפטום אפשרי החל מסכרת או מחלות אוטואימוניות, הפרעות קשב וריכוז, קשיי כניסה להריון ועד לדיכאון, חרדה והיבטים מנטליים ורגשיים נוספים.

 

אני עדה לשינויים יוצאי דופן ומשמעותיים ביותר בחיי המטופלים שלי לאחר השימוש בצמחי המרפא כחלק מהפרוטוקול הטיפולי. הם יכולים להחליף שימוש בתרופות שונות (המרובות בתופעות לוואי) או לחילופין לשמש כתמיכה כאשר המטופל נמצא תחת טיפול תרופתי כזה או אחר(וסובל מתופעות לוואי).  


לצמחים יש יכולת אמיתית לשנות חיים ומציאות, הם עוזרים בצורה משמעותית לקדם תהליכי ריפוי, איזון ובריאות מנטלית, נפשית ופיזית כאחד!

פרחי באך
ירדן ברכה - טיפול אישי - פרחי באך

פרחי באך

ה–Game changer של הטיפול.
בשנים האחרונות התחזקה ההבנה, בעולם כולו, אודות הקשר ההדוק הקיים בין גוף לנפש, או אפילו יותר נכון להגיד שבין הנפש לגוף. 
אנו חיים בעולם שבו הסטטיסטיקה למחלות אוטואימוניות (הגוף תוקף את עצמו) כמו גם תופעות שונות ובלתי מוסברות כמו קרוהן, קוליטיס, אנדומטריוזיס, פיברומיאלגיה, הפרעות קשב וריכוז, חרדות ודכאון רק הולך ועולה.
כל התופעות שמניתי ועוד הרבה נוספות הן תופעות שלרופאה המערבית אין כל הסבר ללמה הן קורות. מיום ליום שעובר וככל שאני פוגשת יותר מטופלים בקליניקה הפרטית שלי ובסדנאות שאני מעבירה, מתחזקת לי הידיעה העמוקה שהמקור, לכל אותן תופעות בלתי מוסברות - הוא מקור רגשי/ נפשי.

שיטת הטיפול פותחה על ידי הרופא וההומיאופת האנגלי ד"ר אדוארד באך בשנות ה-30 של המאה הקודמת, באך מיפה 38 רגשות שליליים ומצא שכל רגש קיימת תמצית של פרח שעוזרת לאזן את אותו. 
השיטה מטפלת בבעיות רגשיות שונות מתוך העקרון המנחה של ריפוי הגוף והנפש על ידי ריפוי הנפש. 
מדי יום אני עדה לשינויים יוצאי דופן בקליניקה לאחר השילוב של פרחי הבאך החל ממצבים של דכאון, חרדות ופחדים שמנהלים אותנו ושוללים מאתנו לחיות את החיים במלוא עוצמתם ועד למצבים של דחיינות, עצלנות, חוסר בטחון, התפרצויות זעם, ביקורתיות יתר, נוקשות ורגשות שליליים נוספים אשר יכולים לעקב אותי בחיים ולפגוע משמעותית באיכות החיים שאני מאחלת לעצמי. 

ירדן ברכה - טיפול אישי - פרחי באך
ירדן ברכה - טיפול אישי

אני מזמינה אותך לשיחת הכרות איתי, 
על מנת שנוכל להבין האם אנחנו מתאימים לעבור יחדיו 
תהליך משמעותי, עמוק ומשנה חיים ♥

ירדן ברכה - טיפול אישי

איפה נפגשים?

  • קליניקה בהרצליה - שכונת גליל ים (יש חניה)

  • קליניקה בתל אביב – רחוב ברודצקי (יש חניה)

  • מפגשים אונליין – זום

המלצות 

bottom of page