top of page
Avia_ LOGO-06_edited_edited_edited.png

Avia hair kit

הערכה המלאה 
 

ערכת צמחי מרפא המתאימה לשלושה חודשי טיפול, ומכילה שלושה בקבוקי טינקטורה (מיצוי צמחים באלכוהול), ושלושה בקבוקי כמוסות. 

690 ש"ח

לרכישה

VV Tinc. 

Vitality & Volume

טינקטורת צמחי המרפא  

.הטינקטורה מורכבת משלושה סוגי צמחים עוצמתיים 

  אשווגנדה - Withania somnifera 

צמח מרפא אדפוטגן רב עוצמה, הכינוי שלו במזרח "חזק כמו סוס" (צמח ההרבליסטים, כולנו מתשמשים בו ואוהבים אותו). 

מאפיינים אדפטוגניים: אשווגנדה מסווגת כאדפטוגן, מה שאומר שיש לה את היכולת לעזור לגוף להסתגל למתח וסטרס מתמשך, ולשמור על איזון מערכות גוף האדם. בנוסף, ידועה בפוטנציאל שלה להפחית רמות מתח וחרדה. מתח גבוה יכול לתרום לנשירת שיער ולבעיות בקרקפת, כך שניהול מתח יכול להועיל בהחלט לבריאות השיער והקרקפת.

היא אנטי דלקתית משמעותית, מאזנת הורמונלית כולל את הורמן הקורטיזול, מעלה את הליבידו, משרה שינה, תומכת במערכת החיסון ומשפיעה בצורה משמעותית על הקרקפת, זרימת הדם אליה ואיכות זקיקי השיער. בעלת מאפיינים נוגדי חמצון המסייעים בהגנה על התאים מפני מתח חמצוני, שיכולים לתרום ולהזדקנות ולנשירת השיער.  

 אורטיקה - Urtica diocia

עשיר בחומרים מזינים ובתרכובות ביו-אקטיביות שעשויות לתרום להשפעותיו על גוף האדם, כולל הקרקפת והשיער.

עלה הסרפד עשיר בחומרים מזינים כגון ויטמינים ומינרלים רבים החיוניים לשמירה על שיער בריא וקרקפת בריאה. לסרפד תכונות אנטי דלקתיות

חוסם DHT: כמה מחקרים מצביעים על כך שעלה סרפד עשוי לעזור לעכב את ייצור דיהידרוטסטוסטרון (DHT), הורמון שיכול לתרום לנשירת שיער אצל אנשים עם התקרחות אנדרוגנטית (התקרחות דפוס).

עלה הסרפד משפר את זרימת הדם. זרימת דם משופרת לקרקפת יכולה לעזור לספק לזקיקי השיער רכיבים תזונתיים וחמצן נחוצים, ומקדמת צמיחת שיער מחודשת. לסרפד יש תכונות משתנות שעשויות לסייע בקידום תפקוד בריא של הכליות ובסילוק רעלים מהגוף.

תכולת הברזל הגבוה בעלה הופכת אותו למועיל עבור אנשים עם אנמיה מחוסר ברזל, דבר המועיל בצורה משמעותית גם לצמיחת מחודשת של השיער והפסקת נשירה. 

סרנואה - Serenoa repens 

"דקל המסור" הוא צמח שזכה לתשומת לב בזכות היתרונות הפוטנציאליים שלו על בריאות השיער והשימוש בו לטיפול במצבים כמו נשירת שיער.

עיכוב הורמון DHT: מאמינים כי סרנואה פועלת על ידי עיכוב האנזים 5-alpha reductase, אשר הופך טסטוסטרון לדיהידרוטסטוסטרון (DHT). DHT הוא הורמון הקשור לנשירת שיער, במיוחד אצל אנשים עם נטייה גנטית. על ידי הפחתת רמות ה-DHT, מסור דקל עשוי לעזור להאט את נשירת השיער. יש לו יכולת משמעותית בהגנה על זקיקי השיער, התכונות האנטי דלקתיות והנוגדות חמצון של סרנואה מסייעות בהגנה על זקיקי השיער מפני נזקים הנגרמים מלחץ חמצוני ודלקת.

קידום צמיחה מחודשת של שיער: כמה מחקרים מצביעים על כך שדקל מסור עשוי לעזור לקדם צמיחה מחודשת של שיער על ידי שיפור הבריאות של זקיקי השיער ויצירת סביבה נוחה יותר לצמיחת שיער חדש.

הוראות שימוש: 4 מ"ל בבוקר ובערב על בטן ריקה חצי שעה לפני קפה ואוכל או שעתיים אחרי קפה ואוכל. מומלץ לקחת את הטינקטורה יחד עם הכמוסות. 

GG Caps.

Grow & Glow

כמוסות צמחי המרפא ואבץ  

 הכמוסות שלנו מורכבת מארבעה סוגי צמחים עוצמתיים ואבץ פיקולינט.

תמצית שורש ארכיבה סינית - Fallopia multiflora 

עשב המשמש ברפואה הסינית המסורתית לצמיחת שיער ובריאות השיער. 

הצמח נחשב לרוב כתרופה לנשירת שיער ולקידום צמיחת שיער. השימוש המסורתי מצביע על כך שהשפעותיו לכאורה נובעות מיכולתו להזין את הדם ולשפר את זרימת הדם, מה שמועיל מאוד לזקיקי השיער. הוא מזוהה עם תכונות אנטי אייג'ינג ועוזר גם במקרים של שיער מאפיר, זה קשור ליכולתו להזין את הכליות והכבד בצורה משמעותית. 

טוניק בריאות כללי: נחשב לאדפטוגן, מה שאומר שהוא מסייע לגוף להסתגל ללחץ ומצבי סטרס מתמשכים, תומך בבלוטת האדרנל ושומר על איזון כללי של הגוף ושלל מערכותיו. הוא משמש לעתים קרובות כדי לתמוך בחיוניות, אנרגיה ורווחה כללית. מגביר חשק מיני, מונע שפיכה מוקדמת בקרב גברים ומקדם שיפור הסיבולת בעת קיום יחסי מין. בנוסף, הצמח מסייע להפחתת הכולסטרול והשומנים בדם וכך תורם לכולסטרול מאוזן.

 

מחקרים רבים מצביעים על התועלת שיש לארכובית הסינית לשיער הראש שלנו. 

אנג'ליקה סינית  - Angelica sinensis  

ידועה בזכות השימוש המסורתי שלה בקידום בריאות השיער על ידי הזנת הקרקפת ותמיכה במחזור הדם.

השימוש בו לבריאות השיער קשור לרוב לתפקידו הרחב בקידום זרימת הדם ואיזון ההורמונים. לאנג'ליקה יש תכונות המעודדות את זרימת הדם בכל הגוף, כולל הקרקפת. היא מכילה ויטמינים ומינרלים שונים, כולל ויטמין E, חומצה פרולית וויטמינים מסוג B שונים. לחומרים מזינים אלו תפקיד מכריע בשמירה על בריאות השיער והקרקפת.

 דומדמנית הודית/אמלה - Phyllanthus enblica

אחד הצמחים הנחקרים ביותר בשנים האחורנות בהקשר לבריאות השיער וחיזוק זקיקי הקרקפת. 

ידועה ביכולתה להזין זקיקי שיער, לחזק קווצות שיער ולקדם צמיחת שיער. תכולת נוגדי החמצון שלה מגנה על זקיקי השיער מפני נזק. בנוסף, מכילה כמות גבוה של נוגדי חמצון כולל ויטמין C, שתורם לבריאות השיער. היא מכילה חומרים מזינים חיוניים כמו ויטמינים (כולל A ו-E), מינרלים (כגון סידן וברזל), וחומצות אמינו. חומרים מזינים אלו חשובים לבריאות ולצמיחת השיער הכללית.

יש לאמלה תכונות אנטי-מיקרוביאליות ואנטי-דלקתיות שתורמות לקרקפת בריאה יותר.

בעלת תכונות אנטי דלקתיות, השפעות מיקרוביאליות, משפרת את זרימת הדם לקרקפת, ועוזרת באספקת חומרים מזינים חיוניים לזקיקי השיער.

אמלה משמשת גם במוצרי טיפוח לשיער בשל תכונות המיזוג שלה, שיכולות להוסיף ברק, נפח וזוהר לשיער.

 ג'ינג'ירZingiber Officinalis  

ידוע בשל הפוטנציאל שלו להמריץ זרימת דם לקרקפת, לקדם צמיחת השיער ולשפר את איכות השיער על ידי הזנת זקיקים ושיפור בריאות הקרקפת הכללית.

ג'ינג'ר מכיל תרכובות ביו-אקטיביות בעלות השפעות אנטי דלקתיות. תכונות אלו יכולות להיות מועילות לבריאות הקרקפת על ידי הפחתת דלקת וגירוי, אשר עשויים לתרום למצבים כמו קשקשים וקרקפת יבשה. הוא משפר את זרימת הדם ובכך מבטיח שזקיקי השיער יקבלו חומרים מזינים וחמצן נאותים לצמיחה מיטבית.

מכיל נוגדי חמצון המסייעים במאבק בלחץ חמצוני, שעלול לפגוע בזקיקי השיער ולתרום לנשירת שיער או דילול. 

מסייע בטיפול בבעיות קשקשים על-ידי הפחתת גירוי ושליטה בצמיחת חיידקים על הקרקפת.

הוראות שימוש: 2 כמוסות בבוקר ובערב על בטן ריקה חצי שעה לפני קפה ואוכל או שעתיים אחרי קפה ואוכל. מומלץ לקחת את הכמוסות יחד עם הטינקטורה. 

Before & After
 

באם ידועה רגישות או אלרגיה כלשהי יש לעיין בתווית המוצר.

בריאות השיער והשינויים הניכרים משתנים מאדם אחד לשני.

לרוב ניתן להבחין בהתחלה של שינוי כבר לאחר כ - 8 שבועות.

חשוב להתאזר בסבלנות ולהיות סבלניים מדוב בתהליך שמבקש שמן והתמדה. 

המוצר מתאים לנשים מניקות, לגברים וגם לילדות אשר קיבלו כבר ווסת. 

אנשים הנוטלים תרופות, מוזמנים להתייעץ איתנו בוואטס אפ או במייל,

בנוגע לאינטראקציות הצמחים והתרופות הנלקחות. 

התמונה להמחשה ויתכנו שינויים בצבע ונראות האריזה.
משלוח עד 6 ימי עסקים. 

bottom of page